facebook
oblibene
(0
hledat ikona
PRSTENY NA PŘÁNÍ

Snubní prsteny Demark

jsou vyrobeny kombinací ruční zlatnické práce a nejnovějších technologií. Při výrobě snubních prstenů využíváme materiály nejvyšší kvality a dbáme na co nejdokonalejší výsledek.
Pokud jste si z naší nabídky nevybrali žádný model, můžeme vám navrhnout snubní a zásnubní prsteny dle vašich individuálních preferencí. Jsme schopni vyhovět i velmi náročným představám, které jsou posléze zkonzultovány s našimi odborníky, a následně je vytvořen výsledný design snubního prstenu a ten je prezentován zákazníkovi.
Na přání zákazníka je možné u většiny modelů snubních prstenů měnit šíři, barvu prstenů a povrchovou úpravu - lesk, mat nebo pískování. Šperky vyrábíme ze žlutého, bílého a červeného zlata, které dodáme, nebo ze zlomkového zlata, které si zákazník donese sám.
V případě, že máte zájem o výrobu snubních prstenů na zakázku, navštivte jednu z našich prodejen a vyškolený personál se vám bude věnovat. K dispozici máme velké množství vzorků prstenů s různými variantami barev zlata, rytí i kamenů, které je možné kombinovat dle fantazie zákazníka. Rovnež si můžete donést vlastní návrh vašeho vysněného snubního prstenu a my se pokusíme vaši představu zhmotnit.
Výroba snubních prstenů trvá cca 3 týdny. Snubní prsteny jsme schopni po domluvě vyrobit i v kratším termínu do 7 pracovních dnů. Spěcháte-li na Vaše snubní prsteny, nebojte se nás kontaktovat a společně se pokusíme najít řešení.