facebook
oblibene
(0
hledat ikona
TECHNOLOGIE VÝROBY

Snubní prsteny - materiály

Na výrobu snubních prstenů používáme kvalitní a puncovním úřadem schválené zlaté slitiny. Materiály
V naší výrobě snubních a zásnubních prstenů převažuje 14-ti karátové zlato. Na přání vám prstýnky vyrobíme i z 18-ti karátového zlata či platiny (PT/950).
Veškeré naše snubní prsteny vyrábíme na zakázku a jednotlivé modely lze upravit podle vašeho přání (žluté zlato, bílé zlato či červené zlato).
Díky naší technologii jsme schopni jednotlivé části bílého, žlutého nebo červeného zlata k sobě poskládat a lisovat pod přesně stanovenou teplotou a vysokým tlakem bez prasklin, děr apod. Tyto nedostaky vznikají při použití zastaralé technologie letováním, kterou my nepoužíváme.
Všechny naše modely snubních prstenů se vyrábí s vnitřním zaobleným profilem, což přináší vyšší komfort a lepší pocit při nošení a taktéž  pohodlné nasazení a sundávání snubního prstýnku z prstu. Samozřejmostí je možnost výběru jiného profilu dle přání zákazníka.

Kameny na snubní prsteny

Diamanty Do našich snubních prstenů vsazujeme přírodní (diamant) i synteticky (zirkony) vyrobené kameny. Nejčastější volbou kamenů jsou diamanty s briliantovým brusem.
Zkušení zlatníci ručně osazují kamínky několika způsoby. Přesné rozložení a umístění kamínků zajišťuje speciální zařízení, které zaručí aby kamínky byly osazeny v rovině a s přesnými vzdálenostmi.
Spojením moderních technologií a zkušeností našich zlatníků jsme schopni dokonale osadit všechny typy kamínků.
Pokud si vyberete prsten osazený diamantem, obdržíte osvědčení o pravosti a kvalitě přírodního kamene (certifikát).