facebook
oblibene
(0
hledat ikona
logo
SVATEBNÍ VELETRH DIPLOMAT 2017
linka
3. a 4. února Vás zveme do hotelu Diplomat v Praze, kde se uskuteční další ročník svatebního veletrhu. I zde vystavujeme naše kolekce snubních a zásnubních prstenů, které si můžete prohlédnout a vyzkoušet.
ipka
obrzek aktuality
 
SVATEBNÍ VELETRH DIPLOMAT 2017
ipka

Snubní prsteny Demark na veletrhu

Přijďte 3. a 4. února na Svatební veletrh v hotelu Diplomat a vyřešíte vše najednou! Můžete si zde vybrat místo na svatbu, objednat snubní prsteny, prohlédnout šaty, „osahat“ si ten správný papír na svatební oznámení, vybrat fotografa, vyzkoušet boty, svatební dorty, vizážistku …

Naleznete zde nepřeberné množství doplňků a drobností, od podvazkových pásů po ozdoby do vlasů až po náhrdelníky. Svatební veletrh v hotelu Diplomat každoročně představuje nabídku více než 100 vystavovatelů - těch pravých profesionálů, které z vaší svatby vykouzlí nevšední zážitek.

V rámci Svatebního veletrhu vždy probíhá také zajímavý program. Těšit se můžete na módní přehlídky, zajímavé přednášky i workshopy s individuálním přístupem.
aktualita obrzek
logo
SVATEBNÍ DNY 2017
linka
13. a 14. ledna se v Clarion Congress Hotelu Prague uskuteční sedmý ročník prestižního svatebního veletrhu Svatební dny 2017, na který se sjíždějí snoubenci z celé republiky. Přijďte si prohlédnout naše kolekce snubních a zásnubních prstenů Demark.
ipka

Svatební dny 2017 a naše snubní prsteny

Leden bývá ideálním měsícem pro začátek příprav na svatbu. V tomto období se nejlépe vybírá z nabídky svatebních šatů i z dalších dodavatelských služeb.

Proto ve dnech 13. 1. – 14. 1. 2017 proběhne pro všechny nastávající nevěsty a jejich partnery, svědkyně, svatebčany i pro všechny, kdo hledají svatební inspiraci svatební veletrh SVATEBNÍ DNY 2017 v CLARION CONGRESS HOTEL PRAGUE.

Na ploše přes 3000 m2 bude více než 140 svatebních vystavovatelů, připraven je doprovodný program s módními přehlídkami, ochutnávky sladkých i slaných dobrůtek a nápojů. Můžete si zde vybrat i krásné snubní prsteny.
 
SVATEBNÍ DNY 2017
ipka
logo
VÝKUP ZLATA NA NAŠICH POBOČKÁCH
linka
Našim cílem je nabídnout Vám výkup zlata tak, abyste se stali našim spokojeným zákazníkem a Vaše další cesta za prodejem zlatých šperku vedla opět k nám.
ipka
obrzek aktuality
 
VÝKUP ZLATA NA NAŠICH POBOČKÁCH
ipka
Našim cílem je nabídnout Vám výkup zlata tak, abyste se stali našim spokojeným zákazníkem a Vaše další cesta za prodejem zlatých šperku vedla opět k nám.

Tomuto cíli podřizujeme veškeré naše aktivity. Jsme profesionálové ve výkupu zlata.

Výhodné výkupní ceny zlata pravidelně aktualizované dle vývoje cen na trhu
Okamžitou platbu v hotovosti, bez dalších srážek,
Příjemné, kulturní prostředí
Profesionální obsluhu zaměřenou na kvalitu služeb a spokojenost zákazníků
Transparentní obchodní podmínky, absolutní důvěryhodnost v čemkoli co děláme

Na výrobu můžete donést vaše zlomkové zlato, my určíme jeho ryzost a poté cenu odečteme z ceny snubního prstenu. Když budete mít dostatečné množství zlomkového zlata, nemusíte ani doplácet za výrobu snubního prstenu.