facebook
oblibene
(0
hledat ikona
O NÁS

Snubní prsteny Demark

Víme, že láska je silný cit. A tak jako kruh symbolizuje nekonečnost, prsten značí věčnou lásku.
Demark se výrobou zásnubních a snubních prstenů zabývá již takřka půl století. V našich prstenech je spojená elegance, originalita, tradice a řemeslné umění. A v každém je i myšlenka lásky a souznění.
Výběr té pravé partnerky je důležitý životní krok. I snubní prsten pro ni by proto měl být dokonalou volbou Vašeho vkusu. Zásnubním prstenem Demark dáte ženě najevo svoji lásku a požádáte ji, ať při Vás stojí v dobrém i zlém. V Demarku máme na výběr z tolika variant, abyste našel takový snubní prsten, který okouzlí Vaši nastávající stejně tak, jako ona okouzlila Vás.
Láska je silný cit, který lze stvrdit manželstvím. Snubními prsteny ukazujete světu, že jste učinili velké rozhodnutí a vzali jste si svého milovaného partnera. Na celý život.

U snubních prstenů Demark

proto myslíme na to, že je páry budou na svém prsteníčku nosit každý den po celý život. Proto hlavně při jejich výrobě pamatujeme na to, že pohled na ně Vás kdykoliv vrátí k vzpomínkám na Vaši svatbu, k tomu, že i po letech máte při svém boku milovaného člověka, který je pro Vás vším nepopsatelným.

A protože k projevům lásky patří hlavně činy a gesta - řekněte to beze slov...

Snubní prsten je především symbolem, ale nesmíme opomíjet také jeho kvalitu, u nás se na to můžete spolehnout. Přecijenom prsten s Vámi bude celý život. Naše snubní prsteny vyrábíme z 14-ti nebo i z 18-ti karátového zlata, některé také z platiny.